Mielno zainaugurowało zmagania nordic walkerów w ramach Pucharu Polski 2018

Puchar_Polski_NW_2018_logo05 maja w Mielnie rozpoczął się Puchar Polski w Nordic Walking A.D. 2018. Przy słonecznej, pięknej pogodzie na linii startu stanęło ponad 350 zawodniczek i zawodników startujących na dystansach 5, 10 i 21 km. Trasa wiodła twardymi uliczkami Mielna, miękkim leśnym podłożem oraz piaszczystą plażą. Niestety nie wszyscy wytrzymali trudy rywalizacji i dotarli do mety. Nie obyło się też bez dyskwalifikacji.

Po skończonych zawodach przyszedł czas na podsumowanie i rozdanie pucharów najlepszym uczestnikom rywalizacji. W międzyczasie można było posilić się smaczną pomidorówką.

 

Organizatorom eventu przyświecała zasada „coś dla ducha, coś dla ciała”, dlatego tego samego dnia na scenie wystąpił zespół, przy muzyce którego wszyscy świetnie się bawili. Zebrane pod sceną osoby były zadowolone, że zarezerwowały sobie ten weekend na wyjazd do Mielna, i że zdecydowały się właśnie tam spędzić majówkę.

 

W naszej Galerii obejrzeć można zdjęcia z pierwszej edycji Pucharu Polski 2018, natomiast poniżej prezentujemy wyniki osiągnięte przez poszczególnych zawodników

 

Mini Nordic Walking 400 m (dzieci do l. 8)

 

Nordic Walking na dystansie 5 km

 

Nordic Walking na dystansie 10 km

 

Nordic Walking na dystansie 21,1 km

 

 Z pełnym kalendarzem Pucharu Polski w Nordic Walking 2018 zapoznać się można W TYM MIEJSCU.

 

Zapraszamy

 

 

Joomla templates by Joomlashine