Akcja ZAUWAŻ MNIE 2015

Przypominamy, że już praktycznie za dwa tygodnie, bo 30.01.2015 rozpocznie się przemarsz nordic walkerów w ramach Akcji Zauważ Mnie, której celem jest wspieranie osób cierpiących na padaczkę. Trasa wiodła będzie z Malborka do Pyrzyc i wyniesie ponad 530 km. Mapka z rozbiciem na kolejne etapy marszu znajduje się poniżej.

Zauwaz_Mnie_2015_plakat_z_mapa

 

Zgłoszenia chętnych, organizator Akcji przyjmuje do 20.01.2015. Link do zapisów i szczegółowe informacje w artykule „Zapisy i informacje dotyczące Akcji Zauważ Mnie 2015”.

Zachęcamy do udziału w Akcji i wsparcia ludzi z tą specyficzną przypadłością. Strona projektu Zauważ Mnie znajduje się pod adresem www.zauwazmnie.org i tam też w "Aktualnościach" śledzić można będzie relacje i fotorelacje z tego wydarzenia.

 

Zauwaz_MnieMożna już zapisywać się do udziału w Akcji Zauważ Mnie w 2015 roku. Link do zapisów znajduje się pod adresem: http://besttime24.pl/ natomiast ze szczegółowymi informacjami, warunkami i kosztami uczestnictwa w imprezie zapoznać się można W TYM ZAŁĄCZNIKU.

Dodatkowych informacji zasięgnąć można u Pani Jadwigi Grochowalskiej pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu: 508 623 098.

 Zapraszamy

 

Akcja_Zauwaz_MnieJako partner projektu „Zauważ Mnie” z przyjemnością informujemy, że ustalona już została trasa i termin Akcji Zauważ Mnie, która przeprowadzona będzie w 2015 roku. Marsz rozpocznie się 30 stycznia 2015, a jego uczestników, którzy swój wysiłek ofiarują ludziom cierpiącym na padaczkę będą gościć miasta: Malbork, Tczew, Starogard Gdański, Kościerzyna, Bytów, Słupsk, Sławno, Koszalin, Kołobrzeg, Trzebiatów, Nowogard, Łobez, Drawsko, Węgorzyno, Chociwel, Stargard Szczeciński, Pyrzyce.

Szczegóły trasy Akcji Zauważ Mnie 2015 prezentujemy W TYM MIEJSCU, natomiast o samej Akcji Zauważ Mnie przeczytać można na stronie Akcji.

Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu: 508 623 098

Zapraszamy do udziału w tym społecznie ważnym przedsięwzięciu.

 

 

Joomla templates by Joomlashine

Colorado Avalanche Authentic Jersey