Moja droga do Nordic Walking, czyli jak to sie stało, że kijki stanęły mi na drodze...

Nazywam się Andrzej Marzec. Jestem rodowitym słupszczaninem. Swoją przygodę z kijkami rozpocząłem dzięki mojej Koleżance, sławieńskiej instruktorce Nordic Walking, Jadwidze Grochowalskiej. DośćNW_Andrzej_Zlotoryja długo próbowała mnie przekonać do tego rodzaju sportu, ale byłem twardy i się nie dawałem. Niemal zawsze odpowiadałem, że wolę rower czy piłkę. NW wydawał mi się takim sportem ?dla dziadków?, którzy przez wzgląd na swój wiek aktywnie sportu uprawiać nie mogą, więc chodzą sobie z kijkami. Nawet nie wiedziałem jak bardzo się myliłem...

Któregoś razu Jadwiga powiedziała mi, że organizuje w Sławnie zawody NW i poprosiła, żebym zrobił trochę zdjęć z tego ważnego lokalnego wydarzenia. Oczywiście, zgodziłem się. Bardzo spodobała mi się atmosfera panująca na zawodach, ludzie biorący w nich udział. Jadwiga to widziała i kuła żelazo póki gorące. Zaproponowała wspólne treningi. Chodziliśmy w kilka osób na wytyczone przez nią trasy. No i się zaczęło. Po kilku treningach już ?byłem jej?. Wciągnęło mnie na tyle, że zapisałem się na kurs instruktorów NW do szkoły Aleksandra Wilanowskiego - jednego z siedmiu (?) działających na terenie Polski Koordynatorów międzynarodowej szkoły LEKI i uzyskałem międzynarodowy certyfikat instruktora Nordic Walking. 

Później zdobyłem uprawnienia sędziego Nordic Walking uzyskując rekomendacje sędziowskie zarówno wrocławskiej Szkoły Nord Walk i międzynarodowej Szkoły LEKI, jak też Polskiej Federacji Nordic Walking

Jestem dyplomowanym masażystą. Posiadam też uprawnienia sędziego lekkiej atletyki i wychowawcy wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Jeśli więc organizujesz kolonijny wypoczynek i potrzebujesz wychowawcy, skontaktuj się ze mną. Jeśli zechcesz - wspólnie zastanowimy się też nad jego programem. 

Z  dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje, uprawnienia oraz z wystawionymi referencjami zapoznać się można również w menu Uprawnienia, referencje i inne dokumenty.

Zapraszam serdecznie na fascynujące, intrygujące, relaksujące, pociągające, zaskakujące, towarzyskie, jedyne w swoim rodzaju i absolutnie wyjątkowe słupskie spotkania z kijkami prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora Nordic Walking.

 

 

Joomla templates by Joomlashine

Colorado Avalanche Authentic Jersey